kavel nr |
kavel omschrijving |
Sponsor |
1000 |
10 personen 18 gholes (inclusief bittergarnituur & 1 drankje p.p.) |
FOOTgolf Nederland |
1001 |
Dinerbon voor 4 personen t.w.v. € 250 bij restaurant Het Strand te Katwijk |
Van Wezel Accountants |
1002 |
Een verwenpakket voor hem t.w.v. € 100 |
Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg |
1003 |
1 kuub haardhout van uitstekende kwaliteit afgeleverd bij u thuis in een zogenaamde “big bag” |
G. van der Holst B.V., Wassenaar |
1004 |
Dinerbon t.w.v. € 150 bij Café Visser het nieuwe trendy restaurant van Leiden |
Van Dorp Kentekenplaten |
1005 |
1,5 liter No1 Domaine Pey Blanc, de heerlijke rosé uit Frankrijk met leuke strandslippers |
Horesca Horecavo |
1006 |
Eufy T82101W1 deurbelset zwart, uitgerust met microfoon, ingebouwde speakers en een camera die een helder beeld geeft wie voor de deur staat. De deurbel is waterdicht en weerbestendig. Ideaal voor gebruik buitenhuis. Met nachtvisiefunctie en bewegingssensoren |
Alfa Pro IT |
1007 |
Cosi brander/lantaarn |
De Mooij tuincentrum |
1008 |
Dinerbon t.w.v. € 200 restaurant Limes in Valkenburg |
Limes International |
1009 |
Een Napoleon BBQ t.w.v. € 150 |
Welkoop |
1010 |
250 pennen bedrukt |
Hoogenboom/Ravelli Relatiegeschenken |
1011 |
Een weekend rijden in een BMW Cabrio |
Van Poelgeest Noordwijk BMW en Mini dealer |
1012 |
Dinerbon t.w.v. € 250 bij restaurant Copper Food & Drinks in Noordwijk |
Van Egmond Potgrond B.V. |
1013 |
Cadeaubon t.w.v. € 100 |
Sportus NL Where Sports Meets Fashion |
1014 |
1,5 uur padel spelen met 4 personen en na afloop hapje en drankje |
PadelHill, Hillegom |
1015 |
Voor 8 personen high beer; 4 exclusief geselecteerde bieren met vier mooi bijpassende gerechtjes t.w.v. € 396 (keuze voor high tea is ook mogelijk) |
Havenkwartier, Katwijk |
1016 |
Weekend (vrijdagmiddag t/m zondagavond) of midweek (maandag t/m vrijdagochtend) in een strandhuisje bij Strandpaviljoen Willy Zuid, te boeken in voorseizoen 2025 februari tot en met mei. |
Strandpaviljoen Willy Zuid te Katwijk |
1017 |
2 Business kaartjes wedstrijd Willem II 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting met ontbijt in het door Booking.com met 9.4 als fantastisch bestempeld B&B Stadsslaperij in Tilburg. Mocht Willem II niet promoveren dan wordt u een alternatief aangeboden uiteraard met overnachting. |
Robey/AkzoNobel |
1018 |
Een dinerbon t.w.v. € 200 bij Sisters Beach |
Bram van der Spijk |
1019 |
Culinair 5 gangendiner voor 2 personen 1 all-in (inclusief huisapperatief, wijnarrangement, water en koffie na afloop) |
Restaurant Limes aan de Rijn |
1020 |
Waardebon voor haar t.w.v. € 150 in meest modieuze dames kledingzaak in Leiden |
If & Coco B.V., Leiden |
1021 |
VIP arrangement voor 2 personen ZZ Leiden in seizoen 2024/2025 in de nieuwe topsporthal inclusief bezoek wedstrijd, buffet voorafgaande aan wedstrijd in de Business Lounge en toegang tot de Business Lounge na afloop van de wedstrijd |
Drukkerij De Bink, Leiden |
1022 |
Dinerbon t.w.v. € 350 bij Restaurant In den Doofpot in Leiden |
Total Touch Cargo B.V., Rozenburg |
1023 |
2 VIP tickets AFAS (naar keuze) |
Heineken |
1024 |
Dinerbon bij restaurant Just Meet in Leiden t.w.v. € 150 |
A. Heemskerk B.V., Rijnsburg |
1025 |
MSI MAG CH 120 X gamestoel; de comfortabele PC-gamestoel twv € 280 waarin je met plezier de hele dag kan doorbrengen |
Alfa Pro IT |
1026 |
Dinerbon t.w.v. € 300 te besteden bij Funcky Moose in Lisse |
De Zwart Vervoers Consultancy |
1027 |
Een tweedaags midweeks (maandag-donderdag te arriveren) arrangement voor 2 personen in hotel de Sterrenberg in Otterlo op de Veluwe. Het superior en adults only wellness hotel aan de rand van het Nationale Park de Hoge Veluwe. U wordt tussen 10:30-11:00 uur op de aankomstdag verwacht waar 2 electrische fietsen voor u klaarstaan en u de prachtige omgeving kunt verkennen. Bij terugkomst checkt u in en is er een Deluxe Room voor 2 personen voor u gereserveerd. Avonds geniet u in het inpandige toprestaurant Cepes van een 4 Gangen diner (excl. dranken). De volgende dag geniet uw van een heerlijk ontbijt voordat u uitcheckt. Uiteraard kunt u die dag ook het Kröller-Müller Museum dat op 400 meter ligt bezoeken of een heerlijke wandeling maken in de vele natuurgebieden. |
Driebergen Accountants |
1028 |
Dinerbon t.w.v. € 200 in restaurant In den Doofpot te Leiden |
HWS Vastgoed B.V. |
1029 |
Een seizoen lang gratis 108 meter LED boarding aan beide korte zijden van het hoofdveld met gratis opmaak animatie |
Rijnsburgse Boys |
1030 |
Dinerbon t.w.v. € 200 bij Beso by Simonis, het begin januari geopende ultra hippe Spaanse fusion restaurant in Scheveningen |
Gebr. W. van der Zwan B.V. |
1031 |
Tweedaagse voetbalreis naar Leverkusen voor 2 personen met 2 tickets op de lange zijde voor de bijwonen wedstrijd Bayer Leverkusen – Borussia Monchengladbach (dan wel alternatief) in seizoen 2024/2025. Zitplaatsen naast elkaar. U en uw gast overnachten in een 3 sterren hotel inclusief ontbijt. Vervoer op eigen gelegenheid |
Grimbergen Installaties B.V. |
1032 |
B&O Beosound Explore Ferrari Edition, de knalrode exclusieve reisspeaker van Bang & Olufsen t.w.v. € 300 |
Bang & Olufsen Brussee in Katwijk en in Amsterdam |
1033 |
Een verwenpakket voor haar t.w.v. € 100 |
1034 |
Dinerbon t.w.v. € 100 voor 4 personen |
Brasserie Buitenhuis, Valkenburg |
1035 |
Waardebon t.w.v. € 250 te besteden in 1 van de winkels in Noordwijk |
Ben Borst Men’s Fashion |
1036 |
Vrije toegang voor 10 personen tot businessclub tijdens een thuiswedstrijd van Rijnsburgse boys incl. hapje en drankje (niet tegen Katwijk of Quick Boys). |
Businessclub Rijnsburgse Boys |
1037 |
1038 |
Weekend (vrijdagmiddag t/m zondagavond) of midweek (maandag t/m vrijdagochtend) in een strandhuisje bij Beachclub Wantveld, te boeken in voorseizoen 2025 februari tot en met mei. |
Beachclub Wantveld te Katwijk |
1039 |
Exclusieve wijnproeverij met hapjes voor 8 personen t.w.v. € 400 bij Wijn en Zo/De Oude Keuken door Linda Driebergen, vinologe |
Wijn en Zo/De Oude Keuken |
1040 |
Een driedaags arrangement voor 2 personen in Den Bosch in Hotel ’t Keershuys. Dit 4 sterren hotel ligt midden in het centrum, is zeer populair en is op Booking.com gewaardeerd met een 8,9. U verblijft twee nachten in een tweepersoonskamer. Het ontbijt is inbegrepen. |
Verhees Notarissen |
1041 |
2 uur gratis juridische dienstverlening |
RwV Advocaten |
1042 |
Dinerbon voor 4 personen in restaurant Limes in Valkenburg t.w.v. € 400 |
JAN© Accountants en Adviseurs |
1043 |
Arrangement voor twee personen met 1 overnachting in hotspot Hotel New York Rotterdam en diner excl. drank in NY Basement |
Verhagen Leiden B.V. |
1044 |
2 Business kaartjes wedstrijd NEC 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting in het door Booking.com met 9.1 als fantastisch bestempelde Hotel Oranjestaete in het centrum van Nijmegen |
Robey/Teeuwen Verzekeringen vof, Leiden |
1045 |
Een kadobon van “Werk aan de Muur” voor kunstwerken aan de muur (zie www.werkaandemuur.nl) |
Hillenaar Outdoor |
1046 |
Dinerbon t.w.v. € 150 bij restaurant Limes in Valkenburg |
Lagerberg Verhuizingen B.V. |
1047 |
Tweedaags gastronomisch arrangement voor 2 personen in Hotel Priorij Corsendonk te Antwerpen inclusief logies, een welkomstdrankje bij aankomst, een 4 gangen diner inclusief wijnen en water tijdens het diner en mokkaversnaperingen ter afsluiting alsmede een uitgebreid ontbijtbuffet de volgende ochtend. |
Confianza Accountants |
1048 |
1049 |
Deskundige begeleiding door Van Wijk Notarissen te Wassenaar bij het opmaken van uw (levens-)testament |
Van Wijk Notarissen |
1050 |
Vesper Experience in boutique hotel Vesper in Noordwijk bestaande uit een welkomstdrankje bij aankomst, een overnachting voor 2 personen, een 4 gangen shared diner (inclusief drank) en de volgende dag een heerlijk ontbijt. De parkeerkosten zijn inbegrepen. |
Bouwton B.V. |
1051 |
Waardebon t.w.v. € 150 te besteden voor een tent met statafels en verlichting |
Partytentverhuur “Dé Tent” |
1052 |
400 takken Lisianthus (kleur en kweker nader te bepalen) |
Van Egmond Lisianthus |
1053 |
FOOTgolf Nederland |
1054 |
Een zakelijke personal branding shoot door topfotografe Mariëlle van Delft in haar studio op De Hooge Krocht te Noordwijk |
Jell Fotografie |
1055 |
Een weekend in een te gekke cabrio rijden |
Holland Auto Importmij. B.V. |
1056 |
Dinerbon t.w.v. € 250 te besteden bij Villa de Duinen |
Dutch Lily Masters |
1057 |
Tweedaagse voetbalreis naar Gent voor 2 personen met prachtige Business seat tickets voor de bijwonen wedstrijd KAA Gent – Cercle Brugge in seizoen 2024/2025. U en uw gast overnachten in het 4 sterren hotel Van der Valk Gent inclusief ontbijt. Vervoer op eigen gelegenheid. |
P1 Travel, Leiden en Primi Management B.V. |
1058 |
Dinerbon bij Beachclub Bries voor 4 personen |
Beachclub Bries, Noordwijk |
1059 |
2 kaartjes voor een thuisduel van Feyenoord in de groepsfase van de Champions League seizoen 2024/2025 (voor welk groepsduel bepaalt Heineken op basis van beschikbaarheid. Uiteraard mag voorkeur gegeven worden) |
Heineken |
1060 |
Een 3 gangendiner in Brasserie La Terasse voor 4 personen inclusief drank |
Grand Huis ter Duin, Noordwijk |
1061 |
Parkeerplaats voor het hele seizoen. |
Rijnsburgse Boys |
1062 |
Rijnsburgse Boys |
1063 |
Een week (8 dagen, 7 nachten) in de periode oktober 2024 tot en met april 2025 verblijven met 2 personen in een schitterend appartment “Old Fisherman’s Corner” midden in het centrum van Albufeira in Portugal en op loop afstand van de prachtige stranden, leuke winkels en heerlijke restaurants. Vervoer zelf te regelen. |
Marina Rijnsburg |
1064 |
Nordman kerstboom |
Kerstbomengroothandel Peter de Mooij |
1065 |
2 Business kaartjes wedstrijd Volendam of Vitesse 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting in of een prima accomodatie in centrum van Volendam (Hotel Old Dutch gewaardeerd op 8.1 op Booking.com) of in centrum van Arnhem (Boutique hotel The Church gewaardeerd op 8.5 op Booking.com) |
Robey/AkzoNobel |
1066 |
Piet filmt je eigen voetbalwedstrijd. De wedstrijd wordt gespeeld op het hoofdveld van Rijnsburgse Boys |
Piet Heemskerk |
1067 |
1068 |
Een high wine of high beer voor 4 personen incl. een geweldige 4 gangen diner te beginnen met een borrelplank en te eindigen met een geweldig dessert |
Eetcafe De Vergulde Vos |
1069 |
Een prachtige in okergeel uitgevoerde fauteuil t.w.v € 1.100 |
Haasnoot Wonen te Katwijk |
1070 |
Dinerbon t.w.v. € 200 bij Bar Bistro De Roos |
Van Noort Infra |
1071 |
Een werkelijk uniek arrangement “Gold Arena Grandstand” Formule 1 in Zandvoort voor 2 personen op de wedstrijddag op zondag 25 augustus 2024. U en uw gast zullen op één van de beste plekken op de Gold Tribune van het circuit wereldkampioen Max Verstappen kunnen bewonderen en hopelijk net als vorig jaar weer naar de zege zien rijden. |
Bloei (v/h Topcapital)/Greenflor |
1072 |
Een zes gangendiner (exclusief drank) voor 2 personen in restaurant In den Doofpot te Leiden |
Restaurant In den Doofpot, Leiden |
1073 |
2 businesseats Ajax – Heereveen seizoen 2024/2025 vak 104 met parkeerkaart onder stadion |
BJ van Duyvenvoorde & Zn BV |
1074 |
Diner voor 2 personen bij Brasserie Matt’s restaurant Buitenkaag |
Spijk Finance B.V. |
1075 |
Speelgoed Husqvarna Bladblazer Bellenblaas Kids |
Gebr. De Haan, Rijnsburg |
1076 |
Havenkwartier, Katwijk |
1077 |
Rabobank Leiden Katwijk |
1078 |
Dames all-in cadeaubon welke u kunt inwisselen voor een heerlijke wasmassage, model knippen en finish |
CARL – kapper en barbier |
1079 |
Tweedaagse voetbalreis naar London voor 2 personen met bijwonen wedstrijd Tottenham – Everton (dan wel alternatief) in seizoen 2024/2025 inclusief Travel Club Hospitality Tickets, Lounge toegang, drankjes en hapjes in de rust en een hotelovernachting in een 3 sterren hotel in Londen en vliegreis Amsterdam – London, (reis in Okt-Nov 2024) |
WBE B.V. |
1080 |
Overnachting in Landgoed Holtweijde in Lattrop in een ruime suite voor 2 personen Incl. een culinair arrangement en een ambachtelijk bereid ontbijtbuffet. Op de dag van vertrek krijgt U ook nog een high tea aangeboden. |
J.P. Hogewoning Bloemengroothandel B.V. |
1081 |
Training laten verzorgen in seizoen 2024/2025 door Stef van Rooijen en Sjors Kramer |
Rijnsburgse Boys |
1082 |
Waardebon voor 100 stuks bittergarnituur en saus naar keuze |
Snackbar en eetcafe Ouwersloot |
1083 |
2 kaartjes categorie 1 voor de 1e poule wedstrijd EURO 2024 Nederland – Polen in het Volkspark Stadion in Hamburg op zondag 16 juni 2024 aanvang 15:00 uur |
George B.V. |
1084 |
4 Greenfee kaarten voor golfbaan Tespelduyn in Noordwijkerhout |
Twinpack |
1085 |
Een gratis taxatie van uw woning t.w.v. euro 795 |
Geurts Makelaars |
1086 |
Dinerbon t.w.v. € 250 bij restaurant Suzie’s & Van Aken in Oegstgeest |
P. van Tilburg Holding B.V. |
1087 |
Vervoer met luxe mini bus voor maximaal 14 personen naar een restaurant of andere locatie in de regio. U wordt gehaald en weer thuisgebracht. |
Koninklijke Beuk B.V. |
1088 |
Heineken |
1089 |
AppleBee Frejus diningset, bestaande uit één tafel en vier stoelen (adviesprijs € 2.650) |
Postmus.nl – Het buitenleven |
1090 |
Een weekend rijden in de nieuwe Toyota BZ4X |
Toyota Louwman Noordwijk |
1091 |
Website Starter is het instapmodel van Outhands Internet & Media, waarbij er keuze is tussen 2 design kits voor het bouwen van een website voor startende en/of kleine ondernemers inclusief 1 jaar lang hosting en domeinnaam. Deze kavel heeft een commerciële waarde van € 1.395. |
Outhands Internet & Media |
1092 |
Limes International |
1093 |
Optreden door één van de vier Flora Band orkesten op een nader te bepalen tijdstip |
Flora Band Orkesten |
1094 |
2 kaartjes categorie 1 voor de 2e poule wedstrijd EURO 2024 Nederland – Frankrijk in de Red Bull Arena in Leipzig op vrijdag 21 juni 2024 aanvang 21:00 uur |
Le Chateau Houten Vloeren, Rijnsburg |
1095 |
Kettinkzaag Husqvarna 120 Mark II |
Gebr. De Haan, Rijnsburg |
1096 |
Op locatie bij u: demo roken, demo fileren, uitleg over paling, warme paling eten, warme zalm eten voor 10-15 personen |
Boschy Paling |
1097 |
Pupil van de week |
Rijnsburgse Boys |
1098 |
Waardebonnen t.w.v. € 50 |
Bloembinderij Leuk, Rijnsburg |
1099 |
1100 |
4 kaarten Ajax – FC Utrecht seizoen 2024/2025 vak 020 |
Flowervision |
1101 |
Avondje in de bar bij Jaap Jansen, voorzitter Valken ’68 voor 10 personen incl buffet |
Jaap Jansen, voorzitter Valken ’68 |
1102 |
Een week zichtbaar op 2 digitale schermen in Nederland, zoals bijvoorbeeld langs de A4 bij Schiphol, met een bereik van 2.100.000 passanten per week. Of een locatie naar keuze in Nederland (zie www.hillenaar.nl voor het actuele aanbod van reclamemasten). U bent 150 x per uur, de gehele dag, 7 dagen in de week zichtbaar. Brutowaarde van het kavel is € 17.000. |
Hillenaar Outdoor |
1103 |
Een poetsbeurt voor een personenauto (binnen en buiten) |
Automobielbedrijf Van der Kwaak |
1104 |
Een dag golfen met Nico Geerlings voor drie personen op één van de mooiste golfbanen van Nederland (waar ook de KLM open 2024 wordt gehouden) met na afloop een hapje eten. |
Flexibel Human Service, Noordwijkerhout |
1105 |
Bon voor elektrische fiets t.w.v. € 2.000 |
Luyten Tweewielers, Katwijk aan de Rijn |
1106 |
Feestavond voor 100 personen in Business Lounge Rijnsburgse Boys incl. hapjes en drankjes |
5Senses Catering / Businessclub Rijnsburgse Boys |
1107 |
Dinerbon van € 150 voor Bar Bistro de Roos plus een doos exclusieve wijnen |
Bert van den Eijkel |
1108 |
Geheel verzorgd 3-ganger diner voor 8 personen incl. drankjes bij Sisters Beach te Katwijk |
Sisters Beach |
1109 |
Prachtige kinderfiets t.w.v. € 319 |
Schildersbedrijf Hans van der Plas, Katwijk |
1110 |
Waardebon t.w.v. € 500 te besteden in 1 van de winkels in Noordwijk |
Ben Borst Men’s Fashion |
1111 |
P. van Tilburg Holding B.V. |
1112 |
Een dagdeel vissen met Frank Zuyderduyn in zijn volledig uitgeruste visboot met o.a. dieptemeter, elektromotor met GPS, hengelsteunen, hengels, reels, molens, kunstaas. U zorgt voor gezelligheid, humor en een behoorlijk portie visserslatijn achteraf. Ook leuk voor uw kind vanaf circa 8 jaar oud. Plaats voor maximaal 3 personen inclusief Frank zelf. Opstappen in Rijnsburg of Warmond. |
Frank Zuyderduyn |
1113 |
1 grote heerlijke krentewegge van 80 cm a 1 meter |
bakkerij Den Dulk |
1114 |
1 x heren all in-knip abonnement t.w.v. € 315 |
kapsalon Willem Peursum |
1115 |
Tegoedbon van € 150 bij Restaurant DYLANS te Noordwijk |
Bouwbedrijf KBM, Katwijk |
1116 |
BJ van Duyvenvoorde & Zn BV |
1117 |
Voor 4 personen 3-gangen keuzemenu incl drankjes |
Restaurant DYLANS te Noordwijk |
1118 |
Voor 2 personen share dining incl. een fles huiswijn |
Nomade Beach, Noordwijk |
1119 |
3 kaarten Ajax – NEC vak 113 seizoen 2024/2025 incl. parkeerkaart |
Prominent Inn Hotel |
1120 |
10 kg boerenkaas van Rotteveel |
Straathof Montage, Roelofarendsveen |
1121 |
Dinerbon bij Madame Rose, Boulevard te Katwijk t.w.v. € 200 |
Van der Mey Quality Fruits & Vegetables |
1122 |
Beleef El Clásico !! Een tweedaagse voetbalreis naar Barcelona voor 2 personen waar u en uw gast getuigen zijn van de altijd beladen wedstrijd F.C. Barcelona – Real Madrid in het seizoen 2024/2025, inclusief een hotelovernachting in een 3 sterren hotel in Barcelona en de vliegreis. Indien de wedstrijd na 29 november 2024 gespeeld wordt zal u getuige zijn deze wedstrijd in het gerenoveerde Camp Nou stadion te aanschouwen. |
My Peony Society, De Kwakel |
1123 |
Van Egmond Lisianthus |
1124 |
1125 |
Bram van der Spijk |
1126 |
Training laten verzorgen in seizoen 2024/2025 door Delano Asante en Thomas van Haaften |
Rijnsburgse Boys |
1127 |
2 kaartjes categorie 1 voor de 3e poule wedstrijd EURO 2024 Nederland – Oostenrijk in het Olympiastadion in Berlijn op dinsdag 25 juni 2024 aanvang 18:00 uur |
George B.V. |
1128 |
Dag zeilen op de Friese meren op een Lemster Aak voor 12 personen incl. lunch |
UPP Led-boarding, Sneek |
1129 |
Voor 10 personen avondje sauna met na afloop hapje en drankje |
Theo van der Mey / De Dolfijn |
1130 |
Tweepersoonsbed Ligne 180-210 (van het luxe merk Serta) t.w.v. € 3.999 |
Rob Leeuwenburg Handelsmaatschappij |
1131 |
Poetsbeurt voor een personenauto |
Auto Dijksman Katwijk B.V. |
1132 |
Lunch voor 4 personen incl whisky-proeverij in Zagatti museum te Sassenheim |
Scotch Whisky Investments, Sassenheim |
1133 |
Voucher voor 18 holes bij Tespelduyn voor 2 personen geldig tm 31 december 2024 |
NWH Jobs, Noordwijkerhout |
1134 |
Dinerbon t.w.v. € 200 bij Restaurant Dylans te Noordwijk |
B & G de Mooij |
1135 |
2 VIP-kaarten Nederland – Duitsland op dinsdag 10 september 2024 incl. parkeerkaart en KNVB-ontvangst in het kader van de UEFA Nations League |
Cees Driebergen |
1136 |
Dinerbon t.w.v. € 200 bij Brasserie Matt’s, Buitenkaag |
REDDY Keukens, Katwijk |
1137 |
Twee VIP kaartjes voor het concert van Taylor Swift op vrijdag 9 juli 2024 in de Johan Cruijff Arena in Amsterdam. U en uw gast zitten op de hoofdtribune – vak 106 – met een parkeerplaats op P1 (onder de Arena). |
Seggment Arbeidsbemiddeling B.V. |
1138 |
4 prachtige vergaderstoelen |
Multimeubel, Katwijk |
1139 |
De Uitsmijter! Want wat zou de Uienveiling zijn zonder een zak Rijnsburgse Uien. |
Bram van der Spijk |